Organisatie van Triathlon Rosmalen

De Triathlon Rosmalen opereert onder een eigen stichting en heeft als doel om de triathlonsport verder te laten bloeien in Rosmalen. Een kernteam probeert samen met tientallen vrijwilligers dit doel ieder jaar te verwezenlijken. Het kernteam bestaat uit enkele commissies, die hieronder staan vermeld.

Algemeen bestuur

  • Norbert van der Plas
  • Hans de Wit

info@triathlonrosmalen.nl

Financiën/sponsoring

  • Hans de Wit
  • Annette Hurkmans

financien@triathlonrosmalen.nl

Evenement

  • Frank Molenaar
  • Hans de Wit

events@triathlonrosmalen.nl

Strategie en beleid

  • Thijs Peeters

strategie@triathlonrosmalen.nl

Marketing & Communicatie

  • Wivine Hoex
  • Yoeri Nijs
  • Hanneke van der Plas

communicatie@triathlonrosmalen.nl

Parcours

  • Marjon Dohmen
  • Martin Potappel
  • Marco van Overbeek
  • Marc van Hassel
  • Jeroen van Raak
  • Rik Wetser

parcours@triathlonrosmalen.nl

Veiligheid en organisatie

  • Marco van Overbeek
  • Thijs Peeters

parcours@triathlonrosmalen.nl

Wedstrijd

  • Norbert van der Plas

wedstrijd@triathlonrosmalen.nl

Vrijwilligers

  • José van Laarhoven
  • Petra van Laarhoven
  • Mecheline Heijmans

vrijwilligers@triathlonrosmalen.nl

Inschrijfbureau

  • Marieke Smit

inschrijfbureau@triathlonrosmalen.nl